ВІТАЄМО !!!

ЗБІРНУ КОМАНДУ КОЛЕДЖУ З ВОЛЕЙБОЛУ, ЯКА ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ

У ПЕРШОСТІ м. КИЄВА СЕРЕД СТУДЕНТІВ ВНЗ І-ІІ РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ

МАКСИМЧУКА РОМАНА – 316 ЕЗ-9

МІХЄЄВА ДЕНИСА – 415 АСУ-9

ДРОБОТА ОЛЕКСАНДРА – 316 ЕЛ-9

ОБЕРНІХІНА ЮРІЯ – 316 ЕЛ-9

ХЛОПУКА РОМАНА – 217 АКІТ -9

БОЧАРНІКОВА ВЛАДИСЛАВА – 118 ЕТ-Б

ТИМЧЕНКО РУСЛАНА – 217 КСМ-А

ВИСЛОГУЗОВА БОГДАНА – 217 КСМ-А

   26 січня 2019  у спортивній залі коледжу відбувся турнір пам’яті Майстра Спорта СРСР Святослава Валіцького в якому взяло участь 9 команд. 

 

     На турніри був присутній Заслужений Майстер Спорта СРСР  Олімпійський чемпіон Володимир Іванов та представники федерації волейболу України. Переможці отримали пам’ятні медалі, кубки, грамоти та солодкі призи від адміністрації та студентського профспілкового комітету коледжу.

      Місця розподілились таким чином:

Збірні команди ветеранів  І місце – МНТУ

                                            ІІ місце – КЕМТ

                                           ІІІ місце – «Труханів острів»

Збірні команди дівчат:   І місце Лисянська ДЮСШ

                                         ІІ місце Боярська ДЮСШ

Збірні команди юнаків:  І місце ДВНЗ КЕМК №1

                                          ІІ місце Лисянська ДЮСШ

                                          ІІІ місце Боярська ДЮСШ

                                          ІV місце ДВНЗ КЕМК № 2

                                               ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ!!! 

 

ВІТАЄМО!!!

ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

ЗМАГАНЬ З БАСКЕТБОЛУ 3х3

СЕРЕД ГРУП ІІІ КУРСУ

І місце – 315 АСУ-9

Глущук Вадим

Мозоль Артем

Машковський Назар

Івасенко Роман

ІІ місце – 315 ЕТ-9

Абакуменко Максим

Заводний Артем

Хвас Віталій

ІІІ місце – 315 РТС-9

Давидюк Ярослав

Рибальченко Ярослав

Корчик Артем

 

ВІТАЄМО!!!

ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

НА ПЕРШІСТЬ СОЛОМЯНСЬКОГО РАЙОНУ

СЕРЕД ВНЗ І-ІІ РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ

 

КИЩУКА ВЛАДИСЛАВА  - 4ЕТ-9

ГИЛЮКА ЄВГЕНА – 4АСУ-9

ЛИСЮК КАТЕРИНУ – 4ЕЛ-9

ДАВИДЮКА ЯРОСЛАВА – 3РТС-9

СТЕЦЮК ВІКТОРІЮ – 4ЕЛ-9                           

ЯСКОВЦЯ ЮРІЯ – 4АСУ-9

БУСЕНКО МИХАЙЛА – 3АСУ-9

ГЛУЩУКА ВАДИМА – 3АСУ-9

КОМЛИК ОКСАНУ – 2ЕЗ-9

                              Протоколи змагань з легкої атлетики

 

Міністерство освіти і науки України

Офіційний сайт Урядового контактного центру

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації



Освіта в Україні



Останні новини


Сесія 2019

               Розклад екзаменаційної сесії  4 курс 2018-2019н.р.

Інформація для студентів та викладачів

  Розклад занять на ІІ семестр 2018-2019 н.р.  Графік консультацій на ІІ семестр 2018-2019 н.р. Завантаження викладачів на ІІ семестр 2018-2019н.р.  План…

Стипендія 2019

Правила призначення академічних стипендій у Державному вищому навчальному закладі "Київський електромеханічний коледж" Протокол стипендіальної комісії…

Профорієнтаційна робота

                                    ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КОЛЕДЖУ     Професійна орієнтація молоді – це комплексна науково обґрунтована система форм,…

Посади дуба

9 жовтня 2018 року студенти та адміністрація одного з найстаріших закладів освіти України Державного вищого навчального закладу «Київський електромеханічний…

Інформація для випускників професійно-технічних навчальних закладів

Державний вищий навчальний заклад  «КИЇВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ КОЛЕДЖ» запрошує на навчання випускників  професійно-технічних навчальних закладів…

Експертні висновки спеціальності 5.05090104 "Експлуатація радіотехнічних систем та пристроїв"

Експертні висновки спеціальності 5.05090104 "Експлуатація радіотехнічних     систем та пристроїв"                                      скачать


Всі новини...