Відділення « Електрозв`язок»

                              Завідувач відділення 

                        Сусленко Андрій Васильович

 Відділення «Електрозв’язок на транспорті» є складовою і невід’ємною частиною навчального закладу. Перші кроки свого існування відділення розпочало у 1921 році, а  в 1925 році відбувся перший випуск техніків «Слаботочної спеціальності» - проводового зв’язку. В 1957 році була відкрита нова спеціальність «Радіозв’язок та радіомовлення на залізничному транспорті».

     В даний час відділення готує молодших спеціалістів за спеціальностями 5.0520204 «Обслуговування та ремонт пристроїв електрозв’язку на транспорті» та 5.05090104 «Експлуатація радіотехнічних систем та пристроїв».

     За час існування відділення було здійснено випуск понад 25000 спеціалістів, які працюють на всіх залізницях України, а також  країн СНД та інших держав. Частина випускників, які закінчили вищі навчальні заклади залізничного транспорту ІІІ та ІV рівнів акредитації працюють на керівних посадах Міністерства Інфраструктури, в службах сигналізації та зв’язку Укрзалізниці, наукових установах, а також і в інших галузях економіки України.

     Навчально-матеріальна база відділення відповідає вимогам навчального плану та програмам і дозволяє в повному обсязі забезпечити підготовку фахівців.

      Відділення має 14 лабораторій та 1 кабінет, які обладнані необхідним устаткуванням, приладами, діючими стендами, макетами і відповідають програмам навчальних дисциплін. Навчальні майстерні мають 2 слюсарних та 2 електромонтажних цехи за спеціальністю. Лабораторії та кабінети забезпечують на 100% виконання лабораторних і практичних робіт відповідно до навчального плану. 

Викладачі відділення «Електрозв’язок» 

п.п.

Викладач

Дисципліна

1

Бобер Віктор Михайловича

«Електроживлення пристроїв», «Надійність та експлуатація радіоелектронної апаратури», «Навчальна практика», «Аналогові та цифрові елементи радіотехнічних», «Електроживлення радіотехнічних систем»

2

Петруня Сергій Миколайович 

«Телеграфний зв’язок та передача даних», «Теорія передачі сигналів», «Елетроживлення»

 

3

Лихошва Людмила Михайлівна

«Комп’ютерні системи та мережі», «Економіка і планування виробництва», «Основи інформаційних технологій»

4

Максименко Валентина Василівна

«Вимірювання в пристроях зв’язку», «Радіотехнічні вимірювання», «Охорона праці в галузі», «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Пристрої надвисоких частот», «Теорія передачі сигналів електрозв’язку»

5

Рибкін В’ячеслав Михайлович

 

«Основи метрології та електричне вимірювання», «Сигнали та процеси в радіотехніці», «Автоматичний та вибірковий телефонний зв’язок», «Навчальна практика», «Основи радіозв’язку»

6

Самсонов Володимир Андрійович

«Електронні прилади та підсилювачі», «Радіотехнічні системи залізничного транспорту», «Радіотехнічні системи та пристрої»

7

Сугак Віталій Сергійович 

«Мікропроцесорна техніка», «Аналогові та цифрові системи передачі», «Основи теорій інформації та кодування», «Цифрові та комп’ютерні системи та мережі обміну інформації», «Робота на ПЕОМ»

8

Сусленко Андрій Васильович

«Автоматичний та вибірковий телефонний зв’язок», «Акустика», «Мережі електрозв’язку», «Телефонія»

  9     Чипаченко Юлія        Вікторівна                                               «Фізика»
 10  Пономарьова Ольга       Федорівна  «Інформатика», «Обчислювальна техніка та програмування», «Основи комп’ютерної техніки», «Алгоритми та методи обчислення», «Дискретна математика», «Теорія ймовірності»
 11      Боклаженко Катерина  Вікторівна                    «Інженерна графіка», «Основи стандартизації»
 12   Думанський Дмитро   Анатолійович                 «Фізичне виховання», «Захист Вітчизни»
 13

Пунщикова Наталія Григорівна

                     «Англійська мова», «Німецька мова»

                    Лабораторна база спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка»                           

                                                   Лабораторна база спеціальності

                         «Обслуговування пристроїв електрозв`язку на транспорті»

Міністерство освіти і науки України

Офіційний сайт Урядового контактного центру

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації
Освіта в УкраїніОстанні новини


ВСТУП 2021

Правила прийому у 2021р. Правила прийому для здобуття ступеню бакалавра у 2021р.  Перелік спеціальностей, для прийому на навчання осіб, які здобули…

Стипендія 2021

Правила призначення академічних стипендій у Державному вищому навчальному закладі "Київський електромеханічний коледж" Протокол стипендіальної комісії…

Вакансії

  Запрошуємо на роботу    - вихователів в студентський гуртожиток;  - прибиральниць;  - робітників з обслуговування:  - сантехніка,…

Турнір пам`яті

     1 лютого 2020 року у ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж» пройшли змагання з волойболу — турнір пам`яті Майстра Спорту СРСР Святослава Валіцького.…

Конференція

Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціально-педагогічні засади формування громадянської відповідальності у студентів»  Програма…

Нормативні документи коледжу

Звіт про перевірку відділення АСУ за 2019 н.р. Звіт про перевірку відділення ЕЛ за 2017 н.р. Положення про Методичну раду коледжу  План роботи…

Інформація для студентів та викладачів

  Розклад занять на ІІ семестр 2020-2021 н.р.   Розклад занять на ІІ семест 2020-2021 н.р. для студентів бакалаврату    

Профорієнтаційна робота

                                    ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КОЛЕДЖУ          Професійна орієнтація молоді – це комплексна науково обґрунтована система…

Всі новини...