Відділення «Електротяга та електропостачання»

Завідувач відділення 

Шумаров Володимир Петрович

(044) 333-15-15

Історія відділення                                                    Студентське життя

 

ВИКЛАДАЧІ ВІДДІЛЕННЯ 

№ п/п

Прізвище, і'мя та по батькові

Дисципліни, що викладаються

1.

Шпачко Наталія Михайлівна

 «Охорона праці в галузі», «Основи охорони праці», є керівником дипломного проектування денної та заочної форми навчання.

2

Білий Дмитро Антонович

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, дипломне проектування

 

 

3

Гребенюк Олексій Валерійович

«Автоматичні гальма рухомого складу», «Економіка та планування виробництва», «Основи локомотивної тяги і управління локомотивом»

4

Дзюба Лариса Геннадіївна

Керівник фізичного виховання

5

Дуднік Світлана Іванівна

«Математика», «Фізика»

 

6

Жуков Володимир Миколайович

«Електрорухомий склад залізниць»

7

Клецов Юрій Валерійович

«Електрорухомий склад залізниць», «Автоматичні гальма рухомого складу», «Основи управлінської діяльності»

 8 Лейба Олександр Олександрович

«Тепловози та дизель-поїзди», «Технологія ремонту рухомого складу»

9

Мельничук Тамара Миколаївна

Диспетчер навчальної частини

10

Рощупкін Олексій Володимирович

«Автоматичні гальма рухомого складу», «Електрорухомий склад залізниць», «Тепловози та дизель-поїзди», «Економіка і планування виробництва»

 

11

Шевчук Оксана Євгенівна

«Економіка та планування виробництва»

12

Шумаров Володимир Петрович

«Основи промислової електроніки», «Технічна експлуатація залізниць та безпеки руху», «Електрорухомий склад залізниць»

 

 

Міністерство освіти і науки України

Офіційний сайт Урядового контактного центру

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації


Освіта в Україні



Останні новини


Спортивне життя

З давніх часів добре відомий і абслоютно надійний спосіб зміцнення здоро'я та збільшення довголіття людини - це спорт.   Сучасний спорт займає важливе…

Вітаємо!

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!! ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЗМАГАНЬ З БАСКЕТБОЛУ 3х3 СЕРЕД ГРУП ІІІ КУРСУ І місце – 315 АСУ-9 Глущук Вадим Мозоль…

Стипендія 2018

Правила призначення академічних стипендій у Державному вищому навчальному закладі "Київський електромеханічний коледж"   Протокол засідання стипендіальної…

Козацькі забави

26 жовтня серед студентів груп першого курсу було проведено "Козацькі забави" присвячені Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Участь приймали…


methodological developments

Положення про огляд-конкурс на кращу методичну розробку навчального року Переглянути  Наказ по методрозробкам 2015 Переглянути Методичні матеріали…

cyclic commission

Положення про циклові комісії Переглянути 

quality assurance

Положення про  забезпечення якості освітньої діяльності  у Державному  вищому  навчальному   закладі «Київський електромеханічний коледж» Переглянути  Звіт про…

Всі новини...